Tablica szkolna uniwersalna TZG100, TZG100

3,78 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 6626 zł. Jak Ty oceniasz ?

Tablica asygnowana do obsługi koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona i innych. Tablica tylko na hale sportową dane techniczne: rozmiary: 130 x 100 cm Wielkość wyświetlaczy: 15 cm Sterowanie bezprzewodowe z pilota radiowego lub przewodowe z pulpitu (opcja).

Sygnał dźwiękowy samoczynnie po zakończeniu każdej części gry i meczu Dobra czytelność do 50 m każdego punktu hali Funkcje sportowe: Wyświetlanie czasu gry w trybie START - STOP Funkcja prędkiego wybierania czasu gry: 5, 10, 20, 30 min.

/ narastająco albo malejąco / Programowanie ...

Najlepsza cena - najtańsza oferta

Sport-club.pl Sport-club.pl
Sport-club.pl
Tablica szkolna uniwersalna TZG100 6623.08 DO SKLEPU

/ narastająco albo malejąco / Programowanie dowolnego czasu gry / narastająco lub malejąco / w zakresie 1 do 99 min. Wyświetlanie trzycyfrowego wyniku / do 199 / Wynik w setach / do 9 / Część gry / nr seta, połowy, kwarty itp.

/ ilość przewinień drużyny / do 9 / Dodatkowa sygnalizacja dźwiękowa dostepna z pilota / pulpitu Wymagane instalacje: Gniazdo przy tablicy: zasilanie ~ 230 V / 50 Hz