Tablica szkolna uniwersalna TZG52, TZG52

3,08 1
Według internetowych rankingów, cena tego produkut waha się w okolicach 6058 zł. Jak Ty oceniasz ?
Tablica dedykowana do obsługi koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona i innych. Informacje technologiczne: wymiary: 100 x 80 x 7 cm Wielkość wyświetlaczy: 15, 12 cm Sterowanie tablicą bezprzewodowe z pilota radiowego lub przewodowe z pulpitu Zegar czasu akcji 24/14 sek. Zaimplementowany w tablicę Funkcja zegara czasu rzeczywistego Dobra czytelność do 40 m każdego punktu hali Funkcje sportowe: Wyświetlanie czasu gry w formacie: min/sek Tryb START - STOP prowadzenia rozgrywki Czasy ekspresowo wybierane z klawiatury / narastająco lub malejąco ...

Najlepsza cena - najtańsza oferta

Sport-club.pl Sport-club.pl
Sport-club.pl
Tablica szkolna uniwersalna TZG52 6055.38 DO SKLEPU
Tablica dedykowana do obsługi koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona i innych. Informacje technologiczne: wymiary: 100 x 80 x 7 cm Wielkość wyświetlaczy: 15, 12 cm Sterowanie tablicą bezprzewodowe z pilota radiowego lub przewodowe z pulpitu Zegar czasu akcji 24/14 sek. Zaimplementowany w tablicę Funkcja zegara czasu rzeczywistego Dobra czytelność do 40 m każdego punktu hali Funkcje sportowe: Wyświetlanie czasu gry w formacie: min/sek Tryb START - STOP prowadzenia rozgrywki Czasy ekspresowo wybierane z klawiatury / narastająco lub malejąco /: 5, 10, 20, 30 min. Możliwość zaprogramowania innego dowolnego czasu gry / narastająco lub malejąco / w zakresie 1 do 99 min. Wyświetlanie wyniku / do 99 / ekran części gry /połowa, set, kwarta/ Wynik w setach / do 9 / ilość przewinień drużyny / do 9 / Zegar 24 sek. Z funkcją 14 sek. Sygnalizacja dźwiękowa automatyczna po każdej części gry i meczu. Przystępna także z pilota / pulpitu. Wymagane instalacje: 1. Gniazdo przy tablicy: zasilanie ~230 V / 50 Hz